10 Vnt./maišas SC /APC LC/UPC Simplex 3.0 mm Single Mode Fiber Patch Cable 10 Vnt./maišas SC /APC LC/UPC Simplex 3.0 mm Single Mode Fiber Patch Cable 10 Vnt./maišas SC /APC LC/UPC Simplex 3.0 mm Single Mode Fiber Patch Cable 10 Vnt./maišas SC /APC LC/UPC Simplex 3.0 mm Single Mode Fiber Patch Cable 10 Vnt./maišas SC /APC LC/UPC Simplex 3.0 mm Single Mode Fiber Patch Cable 10 Vnt./maišas SC /APC LC/UPC Simplex 3.0 mm Single Mode Fiber Patch Cable

10 Vnt./maišas SC /APC LC/UPC Simplex 3.0 mm Single Mode Fiber Patch Cable

€14.80 €9.77
Yra sandėlyje
c17955

  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Dydis: 33x32x34
  • Jungties Tipas: SC/APC
  • Suderinamas: TP-link
  • Prekės Pavadinimas: AUA
  • Modelio Numeris: SC /APC LC/UPC
  • Elemento Ilgio: 1m
  • Sertifikavimo: NĖRA

  • 10 Vnt./maišas SC /APC LC/UPC Simplex 3.0 mm Single Mode Fiber Patch Cable kabelinę televiziją Optinio pluošto ryšių sistemos, Optinio duomenų perdavimo Pastato prieigos prie tinklo Kabelių sistema, ODF FTTX Mažai Funkcijų įterpties nuostoliai ir atgal atspindžio nuostolių Geros echangeabilityGood Patvarumo ir Aukštos temperatūros stabilumas CE,ROHS,FCC

    Charakteristikos 1) Jungties tipas: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Rėmelis Pabaigos-veido: PC, UPCAPC 3) Core Tipas: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM): 50/125um arba 62.5/125um) 4) Kabelis Kiekis: Simplex, Duplex, 6cores ,12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores... 5) Kabelio Skersmuo: φ3.0mm,φ2.0mm, φ0.9mm 6) Kabelio Ilgis: 1, 2, 3 metrų ar individualų 7) Kabelio tipas: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plenume ,Šarvuotos

    Specifikacijos

    Specifikacija

    Vienetas

    FC, SC, LC/Šarvuotos Kabeliai

    ST, MU

    MT-RJ, MPO

    E2000

    Single-mode

    Multi-mode

    Single-mode

    Multi-mode

    Single-mode

    Multi-mode

    Single-mode

    PC

    UPC

    APC

    PC

    PC

    UPC

    PC

    PC

    UPC

    PC

    PC

    APC

    Įterpties nuostoliai

    dB

    ≤2

    ≤0.2

    ≤0.3

    ≤0.2

    ≤0.3

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.3

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.3

    ≤0.3

    Grįžti nuostolių

    dB

    ≥550

    ≥50

    ≥60

    ≥30

    ≥45

    ≥50

    ≥30

    ≥45

    ≥50

    ≥35

    ≥55

    ≥75

    Bangos ilgis

    nm

    1310,1510

    1310,1510

    1310,1510

    1310,1510

    Pakeičiamumas

    dB

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.2

    Vibracija

    dB

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.2

    Darbinė temperatūra

    -40~75

    -40~75

    -40~75

    -40~75

    Laikymo temperatūra

    -45~85

    -45~85

    -45~85

    -45~85

    Kabelio skersmuo

    mm

    φ3.0,φ2.0,φ0.9

    φ3.0,φ2.0,φ0.9

    φ3.0,φ2.0,φ0.9

    φ3.0,φ2.0,φ0.9

    Kaip Pasirinkti tinkamą Optinio Pluošto Kabelio Tipas?PS:skirtumas OM4 ir OM3 pluošto režimas taip

    1. OM4 buvo sukurta specialiai VSCEL lazerio perdavimo ir leidžia 10 Koncertą / antra nuoroda atstumai iki 550 Metrų (palyginti su 300M su OM3).

    2. Veiksmingas transporto rūšių juostos OM4 yra daugiau nei dukart OM3.

    3. Už OM4 patch kabelis ji yra 4700 MHz.km, o OM3 ji yra 2000 MHz.km.Pavadinimas Pluošto Dia.(µm) Tipo Fast Ethernet 100BASE-FX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4 OM1 62.5/125 Multimode 2000M 275M 550M 33M nepalaikoma nepalaikoma 50/125 OM2 Multimode 2000M 550M 550M 82M nepalaikoma nepalaikoma OM3(Lazeriu Optimizuotas) Multimode 50/125 2000M 550M 550M 300M 100M(SR4) 100M(SR4) OM4(Lazeriu Optimizuotas) Multimode 50/125 2000M 550M 550M 400M 150M(SR4) 150M(SR4) Singlemode 9/125 Singlemode 2000M 5km prie 1310nm 5km prie 1310nm 10km prie 1310nm N/A N/A Optinis Pluoštas, Laidas Pagrindinėje Sąsajoje, tipo, Mes tiekiame pritaikyti įvairių Optinių Pleistras laidą, ryšys yra LC-LC jungtis.Jei jums reikia kitos sąsajos tipas, maloniai prašome kreiptis į klientų aptarnavimo centrą dėl informacijos.

    Žymos: sf a5, apc sc, Pluošto, ftth, lc fiber optic, 1x16, apc jungtis, faux kailių gaubiamaisiais, 4 pluošto kabelis, PK UPC.

  • Atsiliepimai (0)

    Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai