FunnyTech®Silikono Atveju Xiaomi Mi 10 Lite 5G l Tarp mūsų impostor? FunnyTech®Silikono Atveju Xiaomi Mi 10 Lite 5G l Tarp mūsų impostor? FunnyTech®Silikono Atveju Xiaomi Mi 10 Lite 5G l Tarp mūsų impostor? FunnyTech®Silikono Atveju Xiaomi Mi 10 Lite 5G l Tarp mūsų impostor? FunnyTech®Silikono Atveju Xiaomi Mi 10 Lite 5G l Tarp mūsų impostor? FunnyTech®Silikono Atveju Xiaomi Mi 10 Lite 5G l Tarp mūsų impostor?

FunnyTech®Silikono Atveju Xiaomi Mi 10 Lite 5G l Tarp mūsų impostor?

€6.05
Yra sandėlyje
c18748

 • Prekės Pavadinimas: TechCool

 • [Išskirtiniu dizainu] išskirtiniu dizainu mūsų prekės ženklo, jūs nerasite kitur. [Puiki spausdinimo kokybė] spausdinimo iš mūsų apima daroma su geriausiais rašalo ir su didžiausia apibrėžimas.Mūsų atvejais išsiskirti ir labai viveza savo spalvas ir savo gerai saugomi estetika. [Ilgalaikį spausdinimo] labai dažų danga, užtikrinant, kad projektas ne pleiskanoti ir todėl patvarumą. [Perfect Fit] atveju apima prieigos skyles ir kamerai savo mobiliojo ryšio modelį. [Pagaminti iš aukštos kokybės medžiaga] mes naudojame aukštos kokybės silikono sukurti atveju su estetinė apdaila išsamiai.Jei yra lanksti ir skaidri.Tai yra papildomo gydymo, siekiant išvengti dėmių ir nedelsiant gelsvas tonas (neišvengiama ši medžiaga). [Storis 1,5 mm] yra įrodyta, kad 1,5 mm apvalkalo storis suteikia didesnį tvirtumą, laikyti mobiliuosius estetika.Jūs nepastebi tik storis atveju. [Mini-dot design] išvengti dulkių ašys, kad sukurti šio tipo dangčiai, mes pridėjome beveik nepastebimas, mini-taškų norėdami išvengti šios problemos.Ačiū už pasitikėjimą Techcool jūsų tech pirkimai.Būti Protingas, apsaugoti jūsų telefoną

  Žymos: tarp mūsų, impostor, mi 10 5g lite, tarp mūsų hoodi, atveju mi 10 lite 5g, mynote 10 lite, krepšys mi 10t lite, tarp mūsų impostor, tarp mūsų plushi, plushi.

 • Atsiliepimai (1)

  • L Y B A 95

   Very low print quality, I don't recommend it.

  Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai