TOtrait AR Įrankis Veržliarakčio Pilis Riešutų .223 Išardomi Akcijų Įdiegti Šalinimo 8 TOtrait AR Įrankis Veržliarakčio Pilis Riešutų .223 Išardomi Akcijų Įdiegti Šalinimo 8 TOtrait AR Įrankis Veržliarakčio Pilis Riešutų .223 Išardomi Akcijų Įdiegti Šalinimo 8 TOtrait AR Įrankis Veržliarakčio Pilis Riešutų .223 Išardomi Akcijų Įdiegti Šalinimo 8 TOtrait AR Įrankis Veržliarakčio Pilis Riešutų .223 Išardomi Akcijų Įdiegti Šalinimo 8 TOtrait AR Įrankis Veržliarakčio Pilis Riešutų .223 Išardomi Akcijų Įdiegti Šalinimo 8

TOtrait AR Įrankis Veržliarakčio Pilis Riešutų .223 Išardomi Akcijų Įdiegti Šalinimo 8" Extension Tube AR15 Pilis A1/A2 Snukis Stabdžių

€5.79 €2.89
Yra sandėlyje
c9153

 • Modelio Numeris: ZJ-GA117-BK
 • Prekės Pavadinimas: TOtrait

 • Ypatybė:

  1) 100% nauja ir aukštos kokybės plieno su minkštos gumos rankena.

  2) taip siekiama patraukti riešutų trijų skirtingų taškų, padeda, įsitikinkite, kad jis nėra nusimesti kilimui arba pradėti savo pilį riešutų.

  3) Efektyvus valymas, surinkimas ir remontas įrankis.

  4) Veikia kaip Mil-Spec Pilis Veržlių Raktas, Standartinis Ilgis Imtuvas Pratęsimo, Šalinimo Išnirimas, A1/A2 "Flash" Slopinantys Raktu.

  5) didelės galios, patikimas ir atsparus oro sąlygoms.

  6) Suprojektuoti, įdiegti ir pašalinti riešutų, šis Akcijų Veržliarakčio kontaktai pilies riešutų saugiai tris griovelius, kad būtų užtikrintas tolygus ir vienodas, montavimas.

  7)Šis įrankis taip pat suteikia pakuotėje pabaigos veržliarakčio pašalinti fiksuotos akcijų imtuvas plėtiniai (rezervo vamzdžiai) rasti viso dydžio šautuvai, ir "flash" slopinantys raktu.

  8)Pagaminti iš plieno su minkštos gumos rankeną, šis įrankis bus suteikti jums su naudojimo metų.

  9)Tai gunsmith įrankis efektyvus valymas, surinkimas ir remontas; Tai NE pistoletas dalis.

  Specifikacija:

  Būklė: 100% naujas

  Spalva: Juoda

  Medžiaga: Plienas Ir Guma

  Dydis: apytiksl. 20.8x3.8x0.25cm(8.2x1.5x1inch)(L x W x T)

  Svoris : 137.4 g

  Pastaba: Visi matmenys yra matuojami vertus, gali būti nedidelių nuokrypių.

  Pakuotėje: 1 x Raktas su guma rankena

  Žymos: ar15 m4, bsc, muzzl, ar15 sukelti, skruosto sandėlyje, sexi sandėlyje, ar15, gunsmith gynybinės priemonės, ar 15 sandėlyje, airsoft su šlapia danga.

 • Atsiliepimai (0)

  Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai